• Швидкісний Інтернет
  Швидкість, яку ви не могли уявити!
  Гнучка тарифна лінійка
  Новітні технології доступу до мережі
  Обладнання провідних виробників
 • Megogo Кіно і ТБ
  Місяць передплати у подарунок!
  Якісне цифрове ТБ онлайн
  Більше 110 каналів
  7000+ улюблених фільмів
  Тисячі серіалів та шоу
 • GPON
  200 мбіт/с + Wi-Fi роутер!
  Домашній Інтернет на космічній швидкості
  Висока якість з'єднання
  Доступний на кількох пристроях

З травня 2016 року VitaNet і найбільший в Україні онлайн-кінотеатр MEGOGO запускаюсь сумісну акцію. Тепер кожен абонент VitaNet має можливість отримати місяць безкоштовного доступу при оформленні передплати «Кіно і ТБ: Легка».
З MEGOGO вам завжди буде що подивитися. Тисячі фільмів і більше ста телеканалів, серіали і мультфільми онлайн без реклами, — обирайте вашу підписку «Кіно і ТБ» і оформляйте її просто зараз у вашому кабінеті користувача.

При оформленні «Кіно ТБ: Легка» отримайте перший місяць перегляду у подарунок від MEGOGO. Передплата відкриє доступ до тисяч фільмів без реклами та популярним національним телеканалам. Також спробуйте спеціальні можливості інтерактивних HD-каналів MEGOGO: [M] Кінохіт, [M] Бойовик, [M] Комедія та ін. У будь-який момент дивіться фільм з початку, ставте ефір на паузу або навіть переходьте на інший фільм із програми. Загальна кількість каналів тепер — більше 80.
Доступні також інші єдині передплати «Кіно і ТБ», що об’єднують ваші улюблені розваги. Дивіться національні та зарубіжні телеканали, фільми з колекції найкращих фільмів і мультфільмів на комп’ютері, Smart TV, планшеті і смартфоні. Зверніть увагу: передплати «Кіно і ТБ» вимикають рекламу у всіх розділах сайту для вашого профілю користувача!
Дивіться улюблені передачі та шоу, а також тисячі фільмів в Full HD та на будь-якому пристрої, підключеному до інтернету.
Щоб обрати свою передплату і оформити її, перейдіть у особистий кабінет.

Інструкція щодо оформлення передплати