• Швидкісний Інтернет
  Швидкість, яку ви не могли уявити!
  Гнучка тарифна лінійка
  Новітні технології доступу до мережі
  Обладнання провідних виробників
 • Megogo Кіно і ТБ
  Місяць передплати у подарунок!
  Якісне цифрове ТБ онлайн
  Більше 110 каналів
  7000+ улюблених фільмів
  Тисячі серіалів та шоу
 • GPON
  200 мбіт/с + Wi-Fi роутер!
  Домашній Інтернет на космічній швидкості
  Висока якість з'єднання
  Доступний на кількох пристроях

Шановні абоненти!
Компанія Vita. Net вдячна Вам за довіру. Ми постійно працюємо над тим, щоб користування Інтернетом було максимально зручним та вигідним для Вас, тому пропонуємо скористатися бонус-програмою “Інтернет рік триває довше!”, яка дозволяє отримати більше місяців користування Інтернетом за ті самі кошти. При оплаті користування послугами на термін 6 місяців – Ви отримуєте 7 місяців користування, при оплаті 12-ти місяців – Ви отримуєте 14 місяців користування Інтернетом. Умови участі у бонус-програмі:
• Вам необхідно оплатити користування послугами Vita.Net на 6 або 12 місяців одним платежем зручним для Вас способом;
• Повідомити нас про бажання скористатись бонус-програмою за нашими телефонами, але не пізніше ніж через місяць після оплати;
• Оплата на 6 або 12 місяців доступна для тарифного плану «Оптимальний», оплата на 12 місяців доступна для тарифних планів «Оптимальний» та «Преміум».
Бонус-програма діє на постійній основі, нею можуть скористатись нові та діючі абоненти Vita.Net. Бонус-програма діє для тих абонентів, які не підключені до інших акційних тарифів, пропозицій та програм лояльності, у разі підключення абонента з акційного тарифу чи програми лояльності до бонус-програми, інші його акційні пропозиції буде скасовано.